2020-07-05, sekmadienis, 17:25.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Traktorių nuoma – efektyvi paslauga žemdirbiams

2018-02-23, paskelbė agroexpresas .lt
Traktorių nuoma – efektyvi paslauga žemdirbiams

Toli gražu ne kiekvienas ūkis gali įsigyti modernią ir smarkiai padidinančią darbo efektyvumą techniką, nes ji yra brangi. Kita vertus, būtų ir pakankamai neefektyvu mažam ūkiui pirkti modernią techniką, kuri iš esmės naudojama tik  sezoniniams darbams. Su žemės ūkio technikos stygiumi susiduria ir pradedantys ūkininkauti.

 

Dažnai šiai problemai spręsti imamos įvairios paskolos ar kitaip skolinamasi pinigų. Visais šiais atvejais į pagalbą gali ateiti modernios technikos nuoma – paslauga, kuri šiuo metu itin populiarėja. Išsinuomavus, pavyzdžiui, traktorių atkrenta daug papildomų rūpesčių. Nuomos kompanijos užtikrina operatyvaus remonto, techninės apžiūros ir draudimo  paslaugas.

 

Traktorių nuoma ypač  efektyvi darbymečio metu, kai netikėtai sugenda sava technika ir iškyla grėsmė rudens ar pavasario darbų ritmui. Tuo metu brangi kiekviena minutė, todėl, užuot gaišus laiką ilgesniam remontui, galbūt Jums apsimokėtų kreiptis pagalbos į žemės ūkio technikos nuomos kompanijas.  

 

Populiarėjanti traktorių nuoma rodo, kad šiuo metu Lietuvos ūkiams visgi trūksta gerų, galingų traktorių.  Tokia technika dažniausiai naudojama darbymečio metu. Štai čia ir reikia pamąstyti, ar sezoninis jos naudojimas kompensuos ir kaip greitai kompensuos pirkimo išlaidas – galbūt naudingiau ją nuomotis, o likusius nuo pirkimo pinigus investuoti į kitą sritį.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TRAKTORIŲ NUOMOS PASLAUGAS RASITE ĮMONĖS UAB „MLVS“ OFICIALIAME TINKLALAPYJE – SPAUSKITE ANT PAVEIKSLĖLIO.

 

Pranas Raščius

Contact form

Šios dienos vardadieniai