2020-08-09, sekmadienis, 09:02.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:45, leidžiasi 21:01, dienos ilgumas 15:16.

Šoviniai užtaisyti prieskoniais

2017-10-15, paskelbė agroexpresas .lt
Šoviniai užtaisyti prieskoniais

Pasak kai kurių ekspertų, nebūna blogų idėjų, būna per mažai ryžto ir drąsos. Season Shot  – taip vadinami šoviniai su prieskoniais, kuriuos gamina to paties vardo kompanija. Šoviniai neturi nei šratų, nei parako. Vietoj jų – prieskoniai.

 

Tokiais šoviniais užtaisyti medžiotojų šautuvus šovė į galvą kompanijos savininkams Brett Holm ir David Feig. Mat iš skerdienos ištraukti šratus nėra lengvas uždavinys. Ne vienas medžiotojas net dantį yra nusilaužęs. Užtaisyti šovinius prieskoniais išprovokavo kviestinių pietų metu iš sumedžiotų paukščių sunkiai šratus traukiantis virėjas.

 

Stebėdamas virėjo vargus, Brett pagalvojo, kad veikiausiai yra ir kitas būdas, padedantis kur kas lengviau susidoroti su skerdienoje įsmigusiais šratais. Brett atliko nemažai eksperimentų su šratais ir prieskoniais. Pagaliau jam pavyko surasti tą unikalią proporciją tarp šratų ir prieskonių. Taigi šovinius jis užtaisė neturinčiais toksinių medžiagų ir savo savybėmis metalui prilygstančiais prieskoniais.

 

Kepant nušautą paukštį, prieskoniai mėsoje tirpsta ir tokiu būdu pagardina būsimą kepsnį. Jokio vargo su šratų išėmimu. Ir nors šoviniai dar tobulinami, dar nėra paskelbta ir jų kaina, tačiau įvairių šalių medžiotojai jau išsirikiavo į ilgą eilę, laukdami pasirodant jų prekyboje. 

Contact form

Šios dienos vardadieniai