2020-07-16, ketvirtadienis, 06:53.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:38.

Sezono hitas – obuoliai su raudonu minkštimu

2018-02-12, paskelbė agroexpresas .lt
Sezono hitas – obuoliai su raudonu minkštimu

Europos rinką pradeda užkariauti obuoliai su raudonu mikštimu. Šią nišinę naujovę pristatė kompanija Red Moon. Dėl raudono minkštimo ir tankios struktūros obuoliai idealiai tinka ne tik vartotojų skoniui, bet ir perdirbėjams, gaminantiems iš jų sultis, sidrą, kokteilius ir kitus produktus, kurių pagrindą sudaro būtent obuoliai.

 

Vartotojai pozityviai sureagavo į obuolio spalvą ir skonį. O kompanija Red Moon dar akcentavo ir obuolio maistingumo vertę – jame yra kur kas didesnis kiekis vitamino  C nei įprastose obuolių rūšyse. Šiuose obuoliuose nemažai aptinkama  ir natūralaus antocianino – atsparių karščiui dažiklių. O tai rimtas argumentas įtikti vartotojų ir perdirbėjų lūkesčiams.

 

2018 metais Italijoje šia obuolių rūšimi apsodinti 35 ha, Prancūzijoje – 23 ha. Išauginti obuoliai bus perdirbami į sultis. Artimiausias tikslas – plėsti šių obuolių sodus.

 

Kompanija Red Moon siekia suvienyti Italijos, Prancūzijos ir Olandijos augintojus bei ekspertus, kad būtų galima dalintis ne tik patirtimi, bet ir sukurti tiekimo sistemą – nuo išauginimo iki rinkos.

 

agroexpreso inf.

 

SKAITYKITE

 

 

JAV fermeriai pirmenybę atiduoda kukurūzams ir sojai

Kanapių muziejus Barselonoje: visa tiesa apie „žolę“

JAV Aukščiausiasis teismas pripažino fermerį kaltu dėl sėklų piratavimo

TOP-10 agrarinių stereotipų

Iš kur tokios kainos? 6 faktoriai, kurie veikia grūdų kainą

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai