2020-07-05, sekmadienis, 17:04.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:2.

Robotizuoti traktoriai Magnum intensyviai bandomi laukuose

2018-04-29, paskelbė agroexpresas .lt
Robotizuoti traktoriai Magnum intensyviai bandomi laukuose

Šiandien intensyviai  išbandomi kompanijos Case IH  robotizuoti Magnum traktoriai. Testavimo metu kompanijos atstovai kartu su fermeriais aptaria gautus rezultatus, atsižvelgia į pasiūlymus ir pastabas. Kompanija Case IH pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Bolthouse Farms – kompanija, kuri JAV ir Kanadoje specializuojasi morkų auginime ir maisto produktų prekyboje. Su Bolthouse Farms bendradarbiaujantiems fermeriams ir suteikta galimybė keturiose minėtų valstybių valstijose lauko sąlygomis išbandyti robotizuotus traktorius.  

 

Testavimo programa turi parodyti, kaip autonominis traktoriaus valdymas pasireikš įvairiomis oro sąlygomis, įvairaus tipo dirvoje, taikant įvairias agrarines technologijas. Kompanija Case IH tikisi iš testavimo sulaukti profesionalių atsiliepimų, kurie padės toliau tobulinti technologines sistemas.

 

Robotizuoto traktoriaus prototipas, parodytas 2016 metais Ajovos valstijoje vykusioje parodoje Farm Progress Show, tapo diskusijos su fermeriais pagrindu, kaip žemės ūkio mašinų automatizavimas turi veikti tikslios žemdirbystės procesą.

 

Kompanija Case IH sukūrė žemės ūkio technikos automatizavimo vertinimo sistemą. Nulis reiškia, kad mechanizmas negali autonomiškai atlikti jokių operacijų, o štai penkių balų įvertinimas rodo, kad žemės ūkio technika pilnai automatizuota.

 

agroexpreso inf.

 

 

SKAITYKITE

 

Sukurta guminių vikšrų atstatymo technologija

Kad JAV fermeriai galėtų remontuoti savo traktorius, reikia pakeisti autorinių teisių įstatymą

Paprastas, bet veiksmingas būdas ištraukti įklimpusį automobilį

Kodėl kinų pagamintos atsarginės dalys įsigali pasaulyje?

Fermeris prekiauja naudotais kombainais ir jų dalimis

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai