2020-08-09, sekmadienis, 07:56.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:45, leidžiasi 21:01, dienos ilgumas 15:16.

Meilė, kuri stipresnė už mirtį

2017-08-20, paskelbė agroexpresas .lt
Meilė, kuri stipresnė už mirtį

Jeigu atidžiau apsidairytume, tai pamatytume, kad pasaulyje egzistuoja ne viena Romeo ir Džiuljetos įkvepianti meilės istorija. Jų galima aptikti kur kas daugiau. Gaila tik, kad talentinga plunksna jų nepasiekia. Šįkart atskleisime keturias ne mažiau jaudinančias fermerių meilės istorijas.    

 

Gitaros formos giraitė

 

Argentinos fermeris Pedro Martin Ureta's pasodino 7000 medžių savo buvusios žmonos garbei. 1977 metais ji mirė gimdydama penktą vaiką. Moteris labai mylėjo gitarą, tad medžiai susodinti taip, kad primintų gitaros kontūrus. Projektą įgyvendinti fermeris pradėjo praėjus dviems metams po žmonos mirties, o baigė visai neseniai.  

 

 

 

 

Širdies formos pievelė ąžuolyne

 

Analogišką parką anksti mirusios žmonos garbei pasodino ir Didžiosios Britanijos fermeris Winston Howes. Jis pasodino tūkstančius ąžuolų, o tarp jų užsėjo širdies formos pievelę.

 

 

Gėlės iš anapus

 

Šiemet Shelly Golay per Šv. Valentino dieną gavo gėlių puokštę iš pernai nuo galvos auglio mirusio savo vyro. Pasirodo, kad prieš mirtį 53 metų Jim Golay susitarė su gėlių parduotuve, kad ši kasmet įsimylėjėlių dienos proga atsiųstų jo žmonai gėlių.

 

 

Saulėgrąžų laukas žmonos atminimui

 

Fermeris Don Jaquish iš Viskonsino (JAV) užsėjo 162 hektarus saulėgrąžomis. Lauko ilgis – beveik septyni kilometrai. Pinigus, gautus už parduotas sėklas, fermeris skirs labdarai. Didelio saulėgrąžų lauko atsiradimo istorija liūnai paprasta – praėjusių metų lapkričio mėnesį nuo vėžio mirė jo žmona. Dar prieš keturis metus iki mirties ji paprašė, kad vyras po jos mirties pasodintų gėlių. Saulėgrąžos buvo jos mylimiausi augalai,  tad   žmonos atminimui jis ir užsėjo didžiulį lauką saulėgrąžomis.

 

 

 

Kazimieras Šatas

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai