2020-08-09, sekmadienis, 09:03.     Šiandien Lietuvoje saulė teka 05:45, leidžiasi 21:01, dienos ilgumas 15:16.

15 naujovių jūsų sodui, kurias kontroliuoja mobilus telefonas

2017-10-29, paskelbė agroexpresas .lt
15 naujovių jūsų sodui, kurias kontroliuoja  mobilus telefonas

Šiame straipsnyje papasakosime apie įdomias naujoves, kurios sodo kultūrų priežiūrą paverčia patraukliu ir kontroliuojamu užsiėmimu. Tai padaryti padeda įprasti mobilūs telefonai.

 

Edyn Smart Garden System

 

 

Sistemą sudaro saulės baterija, kuri užtikrina prietaiso darbą, belaidis interneto ryšys jūsų mobiliam telefonui, specialus vožtuvas, kurio dėka laistomi augalai. Edyn Smart Garden System padės nustatyti, kokioms augalų rūšims ideliai tinka jūsų regiono klimatas ir dirvožemio sudėtį. Tam pakanka įkišti prietaisą į žemę ir truputį palaukti. Prietaisas savarankiškai išanalizuos visus duomenis ir į mobilų telefoną perduos rezultatus bei tinkamos konkrečioje vietoje auginti kultūros pavadinimą. Šis prietaisas palaistys augalus tada, kai to labiausiai reikės, prieš tai išanalizavęs dirvožemio drėgnumą. Atjungus automatinį režimą, prietaisą galima valdyti mobiliuoju telefonu, nors būtumėte ir toli nuo namų. 

 

Plant Link

 

 

Tai sistema, kuri seka gazono, sodo ar kambarinių gėlių laistymo poreikį. Jeigu kultūras reikia laistyti, į mobilų telefoną ateina perspėjantis signalas. Prietaisas gali atlikti ir automatinio laistymo funkcijas.  

 

Niwa

 

 

Pirma pasaulyje sistema, kuri leidžia distanciniu būdu (kontroliuojant tik mobiliam telefonui) auginti daržoves, vaisius ir net gėles. Įrenginys pats kontroliuoja temperatūrą, drėgmę, šviesos režimą ir laistymą. Reikia tik pasodinti augalus į specialias įrenginio nišas ir užprogramuoti palankiausią augimo režimą. Kartas nuo karto į jūsų telefoną bus atsiunčiama nuotrauka su auginamais augalais. Jei reikia, augimo sąlygas galite perprogramuoti.

 

Flower Power

 

 

Flower Power įrenginys į mobilų telefoną perduoda visą informaciją apie augalų poreikius. Įrenginys fiksuoja dirvožemio stovį, aplinkos temperatūrą, apšvietimo intensyvumą ir  sulygina šiuos duomenis su duomenimis, kurie reikalingi palankiausiam augimui tokio tipo augalams. Jei nors vienas parametras neatitinka idealių augimo sąlygų, į mobilų telefoną siunčiamas pranešimas.

 

Hydros

 

 

Prietaiso uždavinys – kontroliuoti augalų laistymą, atsižvelgiant į oro sąlygas. Tai leidžia palaikyti optimalią dirvos drėgmę ir sutaupyti vandens išlaidas iki 60%.

 

Koubachi

 

 

Sistema savarankiškai palaiko būtiną  dirvos drėgnumą, kontroliuoja temperatūros ir šviesos režimą. Dėka Wi-Fi informacija apie augalą perduodama į mobilaus telefono displėjų.   

 

Daisy.si

 

Prietaisas užtikrina savalaikį augalų laistymą.

 

Wireless Gardening Gadget

 

 

Užtenka šį prietaisą įkišti į žemę, kurioje auga augalas, ir jūsų mobilų telefoną netrukus pasieks informacija, kaip teisingai prižiūrėti augimo procesą. Prietaisas savarankiškai analizuoja grunto drėgmę ir apšvietimo lygį.

 

Skydrop

 

 

Prietaisas savarankiškai reguliuoja laistymo procesą, atsižvelgiant į grunto sudėtį ir gamtines sąlygas. Pakeisti prietaiso parametrus galima mobiliu savo telefonu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=4DSbbLS8oU4

 

Motes

 

 

Belaidžio Bluetooth ryšio dėka prietaisas į mobilų telefoną siunčia informaciją apie laistymo ir šviesos poreikį bei galimas šalnas.

 

WaterBee

 

 

Prietaisas skiriamas automatiniam augalų laistymui. Procesą galima kontroliuoti mobiliuoju telefonu.

 

Lonosprinkler Controller

 

 

Prietaisas reguliuoja laistymo laiką ir dažnumą. Jį galima valdyti iš bet kurio planetos taško.

 

Droplet Robotics Sprinkler

 

 

Robotas užtikrina automatinį laistymo procesą maždaug 250 kv. m. teritorijoje. Žinoma, tai priklauso nuo vandens spaudimo sistemoje. Robotą valdyti galima mobiliuoju telefonu.

 

Raincommander

 

 

Dar vienas prietaisas kontroliuojantis laistymo procesą mobilaus telefono pagalba.

 

Rachio

 

 

Savarankiškai nustato laistymo intensyvumą, priklausomai nuo grunto drėgnumo ir gamtinių sąlygų. Laistymo intensyvumas gali keistis keičiantis gamtinėms sąlygoms.

 

 

 

 

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai